Домашня сироварня

Ми невелика Домашня сироварня, котра виготовляє сири за класичними італійськими та голандськими рецептами виключно з натурального молока без додавання жодних консервантів.

Контакты продавца: Оксана
Київ, Україна
Поделиться этой фермой с друзьями

Продукты фермы

Моцарелла

190 грн. за кг.

Сир м'який моцарелла у формі кульок, що зберігаються в розсолі. Склад: молоко цільне коров'яче, закваска, фермент, сіль. Термін придатності - 3 дні з дати виготовлення.

Буратта

205 грн. за кг.

Сир м'який буратта у формі кульок із вершково-сирним наповнювачем, що зберігаються в розсолі. Склад: молоко цільне коров'яче, вершки, закваска, фермент, сіль. Термін придатності - 2 дні з дати виготовлення.

Рікотта

100 грн. за кг.

Сир м'який альбумінний рікотта. Склад: сироватка коров'яча, закваска. Термін придатності - 7 днів з дати виготовлення.

Качокавалло

230 грн. за кг.

Сир напівтвердий, витриманий качокавалло у формі грушки. Сир витримується не менше 1 місяця. Має м'який смак. Склад: молоко цільне коров'яче, закваска, фермент, сіль. Термін придатності: як і всі витримані сири качокавалло має тривалий термін зберігання. Гарантуємо 30 днів з дати пакування. У випадку появи плісняви, що є нормальним для натуральних сирів, просимо протирати сир і далі зберігати його. Смакові властивості від цього не втратять.

Сир напівтвердий, витриманий наш фірмовий "Говда". Сир витримується не менше 1 місяця. Має пікантний смак. Склад: молоко цільне коров'яче, закваска, фермент, сіль. Термін придатності: як і всі витримані сири "Говда" має тривалий термін зберігання. Гарантуємо 30 днів з дати пакування. У випадку появи плісняви, що є нормальним для натуральних сирів, просимо протирати сир і далі зберігати його. Смакові властивості від цього не втратять.

Горгонзола Дольче

285 грн. за кг.

Сир м'який, пікантний на смак, містить грибок голубої плісняви, котра надає витонченого смаку. Склад: молоко цільне коров'яче, закваска, грибок голубої плісняви, фермент, сіль. Термін придатності: 14 днів з дати пакування.